Šie plastikiniai žetonai buvo pristatyti 1992 m. (iš pradžių skaidrūs, vėliau žali). Jie pakeitė metalinius žetonus dėl staigaus kainų šuolio ir metalo trūkumo posovietiniu laikotarpiu. Jie buvo naudojami metro, kol sistema visiškai perėjo prie popierinių bilietų su magnetinėmis juostelėmis ir išmaniųjų kortelių XX a. dešimtojo dešimtmečio pabaigoje ir XXI a. pradžios.
Šiandien jie yra populiarus ir nostalgiškas kolekcinis daiktas tarp numizmatų ir transporto istorijos entuziastų.