24-07-20 12:06

Kaip parduoti?

 • Jūs turite būti užsiregistravęs Pirkyje.

  Naujo dalyvio registracija užtrunka vos porą minučių.
  Registracijos metu reikia nurodyti savo asmens duomenis ir pasirinkti dalyvio vardą. Pirkis suteiks Jums slaptažodį, su kuriuo tuojau pat galėsite pirkti, kelti aukcionuose parduodamų prekių kainas bei naudotis kitomis mūsų sistemos teikiamomis paslaugomis.
  Pirkis patikimai saugo registracijos metu pateiktus asmens duomenis, niekam jų neskelbia, nedalina ir neparduoda.

 • Paskelbkite prekės pardavimą.

  Naują prekę parduoti galite pasirinkę meniu punktą "Parduokite" arba paspaudę atitinkamą nuorodą, kurią rasite kiekvienoje prekių kategorijoje.
  Pasirinkite Jums priimtiną pardavimo būdą:
   - parduokite už fiksuotą kainą, jeigu žinote tikrą prekės vertę. Tokiu atveju prekė tuojau pat atiteks pirmam ja susidomėjusiam pirkėjui ir ne jam, nei Jums nereikės laukti. Iki to laiko bet kada galėsite atsiimti prekę iš pardavimo. Pardavimas už fiksuotą kainą ypač tinka naujoms prekėms, kurios yra pardavinėjamos ne tik Pirkyje.
  - skelbkite aukcioną, jeigu nežinote tikrosios prekės kainos arba tiesiog jeigu norite rizikuoti. Atminkite, kad aukcionas negali baigtis anksčiau, nei nurodysite jį skelbdami, o jį nutraukti galima tik tol, kol niekas nėra siūlęs kainų. Aukcionams labiausiai tinka vienetinės, unikalios prekės, naudoti daiktai. Aukcionas su maža pradine kaina gali būti gera Jūsų on-line parduotuvės reklama.
  Jei tik galite - pateikite prekės iliustraciją. Vieną kartą pamatyti yra geriau, negu šimtą kartų išgirsti (mūsų atveju - perskaityti). Galite nurodyti paveikslėlio adresą internete arba išsiųsti kompiuteryje esantį GIF arba JPG failą.
  Informaciją apie pardavimo eigą gausite elektroniniu paštu arba bet kada galite pasižiūrėti puslapyje "Mano Pirkis".

 • Aukcionų rūšys

  A – paprastas aukcionas. Aukciono paskelbimas nekainuoja. Prekę sėkmingai pardavus imamas nustatytas komisinis mokestis.

  D – Derėtis galima! Galima siūlyti ir žemesnę kainą, nei nurodytoji pradinė kaina. Pardavėjas gali atmesti kainą, nesiekiančią Pradinės kainos, ir tokiu atveju nėra įsipareigojęs atmestąja kaina parduoti Prekės. Jei kaina nebuvo atmesta, nors ir žemesnė už Pradinę kainą, pasibaigus aukcionui Pardavėjas įsipareigoja ta kaina parduoti Prekę. Aukciono paskelbimas kainuoja 0,03€. Prekę sėkmingai pardavus imamas nustatytas komisinis mokestis.

  N – Nupirkti iškart! Pardavėjas gali paviešinti kainą, už kurią jis iškart parduotų Prekę, nelaukdamas aukciono pabaigos. Aukciono paskelbimas kainuoja 0,05€. Prekę sėkmingai pardavus imamas nustatytas komisinis mokestis.

  P – Protekcija kainai. Pardavėjas gali nustatyti viešai nerodomą Apsaugą siūlomai kainai, kurios Pirkėjams nepasiekus jis dar neįsipareigoja Prekės parduoti. Ši kaina negali būti daugiau kaip dvigubai didesnė už Pradinę kainą. Nepasiekus Apsaugos kainos Dalyviai nerodomi, rodoma tik siūloma kaina. Aukciono paskelbimas kainuoja 1€. Prekę sėkmingai pardavus imamas nustatytas komisinis mokestis.

 • Pardavę susisiekite su pirkėju.

  Kai tik kas nors nusipirks Jūsų prekę, Pirkis elektroniniu paštu atsiųs Jums visą kontaktui su pirkėju reikalingą informaciją: jo tikrą vardą, el. pašto adresą, telefono numerį. Aptarkite su juo prekės perdavimą ir apmokėjimą.
  Jeigu kiltų neaiškumų ar nesusipratimų - mes esame visuomet pasiruošę Jums padėti.
  Jūs gausite Pirkio pranešimą ir tuo atveju, jeigu per nustatytą laiką preke niekas nesusidomės. Tuomet galėsite keliais pelės paspaudimais paskelbti pardavimą taip pat arba kitomis sąlygomis iš naujo.

 • Suteikite pirkėjui vertinimą.

  Pasinaudokite Pirkio reitingų sistema ir pasakykite savo nuomonę apie pirkėją.
  Suteikti jam vertinimą galite pasinaudoję atitinkama nuoroda, esančia parduotos prekės puslapyje. Visas Jūsų pardavinėtas prekes rasite "Mano Pirkyje".

 • Jeigu turite daugiau prekių...

  Jeigu ketinate pardavinėti ne vieną prekę - galite nemokamai susikurti pas mus nuosavą on-line parduotuvę. Mes galime pasiūlyti Jums ir galimybę paskelbti didesnių prekių kiekių pardavimą vienu sykiu, o ne įvedinėjant jas po vieną.

 •  

  Kodėl čia apsimoka pardavinėti?

  Todėl, kad:

  • Pirkis - tai didžiausias ir populiariausias Lietuvoje interneto aukcionas bei on-line prekybos centras.
  • Pirkis niekada neužsidaro. Jis parduoda Jūsų prekes 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
  • Platus prekių pasirinkimas pritraukia didelį lankytojų srautą. Kasdien čia apsilanko keli tūkstančiai potencialių pirkėjų, kasdien užsiregistruoja keliasdešimt naujų dalyvių.
  • Jums tereikia įvesti prekės duomenis, o visa kita vyksta automatiškai: Pirkis registruoja kainų siūlymus, el. paštu informuoja pirkėjus ir pardavėjus apie prekybos eigą.
  • Kiekvienam norinčiam Pirkis suteikia galimybę atsidaryti savo nuosavą on-line parduotuvę. Pirkis - tai e-verslas kiekvienam!
  • Nei prekių pateikimas pardavimui, nei asmeninės interneto parduotuvės įkūrimas, jos turėjimas ar priežiūra nieko nekainuoja dabar ir nekainuos ateityje.
24-07-20 12:06