24-07-22 07:56

PIRKIS - kas tai yra?

PIRKIS - tai visiems atvira elektroninės prekybos sistema, veikianti visą parą ir ištisus metus. Tai yra vieta, kur gali įsigyti įvairių prekių patraukliomis kainomis, o taip pat ir parduoti palankiomis sąlygomis. Čia pirkėjui patogu rasti ir išsirinkti norimą prekę, o pardavėjai tikrai nepritrūks lankytojų. Mūsų tikslas - suvesti norinčius pirkti ir parduoti, sudarant palankiausias sąlygas ir vieniems, ir kitiems.

PIRKIS - tai nenutrūkstantis pirkėjų srautas. Jūsų prekes kasdien apžiūrės tūkstančiai žmonių. PIRKIS - tai prekių vitrina, veikianti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Čia gali lankytis ryte, vakare, dieną, naktį - bet kada.

PIRKIS - tai e-verslas kiekvienam.

Čia užmegsite naujas įdomias pažintis, rasite bendraminčių. Bendraukite!

Dalyvauti elektroninės prekybos sistemoje PIRKIS.LT gali fiziniai ir juridiniai asmenys. Daugiau informacijos apie tai rasite paslaugų teikimo Sutartyje bei Taisyklėse.
Prisijunkite prie PIRKIS.LT dalyvių! Registracija yra ČIA.


Kaip veikia PIRKIS?

PIRKIS suteikia dalyviams vietą prekybai Internete.


Visa tai yra labai paprasta:

  1. Pardavėjas pateikia prekę pardavimui aukciono būdu arba už fiksuotą kainą. Daugiau informacijos apie tai rasite pagalbos skyrelyje "Kaip parduoti?". Pardavėjas turi būti registruotu sistemos vartotoju.
  2. Pirkėjas turi daug galimybių rasti įdomias prekes. Visuomet yra verta pažvelgti į skyrių "Top 10". Čia rasite pačius naujausius, populiariausius, įdomiausius ir kt. aukcionus bei prekes, paruodamas už fiksuotą kainą. Norimą prekę rasti padės PIRKIS sistemos paieška . Arba galite tiesiog peržiūrėti dominančias prekių kategorijas. Išsirinkęs prekę, Pirkėjas siūlo savo kainą. Prieš tai Pirkėjas turi užsiregistruoti.
  3. Vykstant prekės aukcionui, dalyviai gali stebėti atsiradusius kainų siūlymus, pirkėjai gali užduoti Pardavėjusi klausimus apie prekę, keistis nuomonėmis diskusijų apie prekes skyriuose, automatiškai gauti pranešimus apie kainų pasikeitimus, artėjančią aukciono pabaigą ir kt.
  4. Pasibaigus prekės aukciono laikui, PIRKIS išsiunčia elektroniniu paštu prekės Pardavėjui ir Pirkėjui - aukciono laimėtojui - tarpusavio kontaktinę informaciją. Kaip susisiekti tarpusavyje, pristatyti prekę , turi susitarti Pirkėjas ir Pardavėjas.
  5. PIRKIS siūlo pasinaudoti PIRKIO ATSISKAITYMO SU PARDAVĖJU APSAUGA: pavesti PIRKIUI iš savo-Pirkėjo sąskaitos PIRKYJE atsiskaityti su Pardavėju už Prekes ir jų pristatymą tik tada, kai bus pilnai įvykdyti Pardavėjo įsipareigojimai.
  6. Įvykus sandoriui, svarbu įvertinti vienas kitą reitingų puslapyje. Tarpusavio vertinimai labai svarbus faktorius, kuriant draugišką atmosferą elektroninės prekybos sistemoje PIRKIS.LT. Bet kokios pastabos ar atsiliepimai apie aukciono eigą ar PIRKIS sistemos darbą visada laukiami adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti..

 

PIRKIS.LT is powered by LINUX Operating System (SuSE Linux 7.0), APACHE HTTP Server, MySQL Relational Database Management System, and PHP Hypertext Proprocessor with PHPLIB and Zend Optimizer.

Naujausios prekės

 
Pavadinimas
Kaina

0.66 €

0.66 €

0.88 €

0.88 €

0.88 €

Paskubėkite! Tuoj pasibaigs!

 
Pavadinimas
Kaina

0.58 €

1.20 €

0.70 €

30.00 €

1.33 €

Ieško pirkti

Ieškoma prekė
(0)
(0)
24-07-22 07:56